חברי המכון

* קנדידאטים מתקדמים- הנמצאים בשלב הקונטרול
 
-----------------------------------------------------------
1.  טופז ולדיסלב

המייסדים 21 ב' כניסה א', דירה 2, ירושלים 96224 02-6310504 054-6969374
----------------------------------------------------------------------------- 

 4.ד"ר אשכול אווה
ns 
מדרגות הרומאים 13, עין כרם, ירושלים ת.ד. 3471, ירושלים 91034 02-643-4863 050-400-7278
-------------------------------------------------------------------------
 --------------------------------------
 5. ברודסקי אברמית *

רח' הזית 20, כרמי יוסף 99797 08-928-6049 050-756-6419 03-624-3799
-------------------------------------------------------------------------
 

---------------------------------------------------------------------------------------------------

 7.  ד"ר אתי רשתי – דנינו,
החושן 25 שוהם,
טל. 039791210 , נייד 0543101400  
 
 ------------------------------------------------------------------------------------------------
 ------------------------------------------------

 
 

ָ * בשלב הקונטרול
           

 

 הקנדידטים שסיימו את התכנית ב2015

 

 1.בנימין רוז, רח' איתמר בן אבי 8 ירושלים 92548
מייל: 
 
טל' 052-6621374
-------------------------------------------------------------------------- 
2.ד"ר אורית ויסמן, רח' גבעת היונים 11 עין כרם 95795, ירושלים
מייל:
טל' 054-4294478
------------------------------------------------------------------------- 
3.אורלי שלם, רח' ברקת 5 רעות
מייל:
טל' 052-4706031
-------------------------------------------------------------------------- 
4.רחל לוי, רח' סשה ארגוב 4 תל אביב
מייל:
טל' 052-3278051
--------------------------------------------------------------------------- 
5.רחלי סיימון, רח' הגלבוע 32 ירושלים
מייל:
טל' 052-6650468 , 02-6235632       
 ----------------------------------------------------------------------------
 
6.אניה יאסובסקי, תקוע, ת.ד. 164, 90908
מייל:
טל' 052-6420033
------------------------------------------------------------------------                    

 

קנדידטים  שנה  ג' ( 7)    20013-14

 

1)אילנה לח

 קליינמן 11/11 ירושלים

 052-8600132

               

 -------------------------------------------------------------------------

 2) ד"ר ז'אנה יקירביץ'

 

 יצחק רבין 18/64, קרית אונו 55510

 050-6261173                               

 

 -------------------------------------------------------------------------

 3) ד"ר מרק בורץ    

 

 המייסדים 41 דירה 8, כפר סבא 44371

 09-7674743 050-5430245

 

 -------------------------------------------------------------------------

 4) ד"ר גלית בן אמיתי  

 

 רח' מארק שגאל 8, תל אביב

 052-3635487

  

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------  

 5)     תמר שליט בר-לב

ת.ד. 5092 גן השומרון 38825
04-6372642  054-4590730
 
-------------------------------------------------------------------------
 6)    ד"ר  רובין צייגר
בית חזון, כפר הרא"ה 38955
052-4203535
   
-------------------------------------------------------------------------
 7)     מישל מנדלוביץ' יובל
יאיר 5, בקעה, ירושלים
054-2550326
 
 

 

קנדידטיות חדשות שנה א  2016:

1) אורית בן דור

רחוב הר סיני 39, רעננה
052-5727029

 

---------------------------- 

 

 

 

2) עתליה טריגר:
 נחל בוקק5 מודיעין. 0545863553

 

--------------------------------------------- 

 

3) אפרת פרל: 
רח' הדרור 7, מבשרת ציון. מס' נייד 0523569032.

 

----------------------------------------------------------------- 

 

 

 

4) ניצן שרירא, Psy. D
 טלפון: 052-5546022 קליניקה בתל אביב

 

--------------------------------------------------- 

 

5) ויקי רייכר

 

אדירים 382, תקוע 
050-7939238
 ------------------------------------------------------  
 
6)עינת משורר
סן  מרטין 10 ירושלים
0547807401